Hakkımızda | About us

  1. Hakkımızda | About us
Hakkımızda | About us

Hakkımızda | About us

Neden DENKAR?

DENKAR Limited Şirketi 1990 yılında kurulmuş olan AKBABA GIDA TARIM , AKBABA OTOMOTİV , AKBABA şirketler grubunun parlayan yeni yıldızı yeni adıdır Tekstil Gıda Kağıt Otomotiv Yazılım İnşaat alanında en yeni ve kaliteli hizmeti vermek amacıyla Limited şirketi olarak ticaret hayatına başladı. Kuruluş tarihinden bu yana DENKAR kendi sektöründe gün geçtikçe yükselen bir performans yakaladı ve büyük projelere imza attı.


DENKAR'ın prensipleri arasında ilk olarak siz müşterilerimizle sürekli diyalog halinde olarak sizlere kaliteli ve çağdaş hizmetler sunmak. Bu amacımız doğrultusunda teknolojiyi ve gelişmeleri sürekli takip ederek tüm kolaylıkları sizlerin hizmetine sunmaya çalışıyoruz.

Hiç şüphesiz ki bu hedeflere ulaşmanın yolu teknolojinin yakın takibinden geçmektedir. Bu bilinçle her düzeyde çalışanlarımızın kendi konularında uzmanlaşmalarına ve gelişimine özen gösterilmektedir.

DENKAR' da başarısının altına hedeflerinin doğru olduğuna inanan, takım çalışmasının önemini kavramış, şirketin değerlerinden taviz vermeyen, ilkeli ve dürüst bir ekip yatmaktadır. DENKAR' ın gelecekteki başarılarının da şirket değerlerimize sahip çıkan bu ekibin eseri olacağına inanmaktayız

Siz değerli müşterilerimize bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.